пʼятниця, 7 грудня 2007 р.

Подкаст про Шахтар, Динамо і решту першої ліги

Наш подкаст про виліт з єврокубків звьозд українського футболу - ПОСЛУХАТИ.

Займає 4,3 метри.

вівторок, 4 грудня 2007 р.

Кого наступним має нагородити Ющенко?

Ющенко нагородив Бориса Колесникова - колись головного опонента президентської команди - державним орденом "За заслуги".


Ця новина викликала жвавий суспільний резонанс - на найпопулярнішому новинному ресурсі "Кореспондент" її прокоментували 577 раз (!!! - це рекорд для Корру). На форумі Української Правди її обговорюють не тільки в профільній гілці, але й ще мінімум у двадцяти.

Ющенкові пропонують нагородити Ахметова, Путіна, Чінгісхана...

Така увага громадськості не дивує, адже у діях Ющенка простежується певна шокуюча закономірність. Спершу на річницю помаранчевої революції нагороджує тогочасного голову Центрвиборчкому, який фальсифікував вибори (що визнано судом). З формулюванням "за дотримання законності".

Потім, через пару тижнів, на річницю референдуму 1990-го року про незалежність України, нагороджує Колесникова - людину, яка була організатором і натхненником сепаратистського з"їзду Південно-Східної Української Автономної республіки. З формулюванням "за вклад у незалежність України".

А можна і Гітлера зі Сталіним!

На форумі Майдану висловлюють думку, що тепер Ющенкові варто нагородити... Гітлера - з формулюванням "за вклад у боротьбу зі злочинним комуністичним режимом".

Щось у цьому є. Можна також дати Героя України і Сталіну - адже це він приєднав до материкової України її Захід.

А ви як думаєте - кого ще варто нагородити нашому президенту і з яким формулюванням?

понеділок, 3 грудня 2007 р.

Історія Mадлен МакКенн

Трирічна британська дівчинка, яка пропала 3 травня 2007 року, коли її батьки відпочивали в Португалії. Було створено спеціальний сайт „Зникла Мадлен” – якби вона зникла в Британії, ця вся інфа була б засекреченою.

Угорі сторінки було розміщено її фотки, нижче батько вів блог – що вони роблять, як шукають... Португальска влада вважала батьків офіційними підозрюваними – і це теж використовувалося для створення новин – які є ньюанси цієї справи, який може бути розвиток подій.

ДАЙОШ КОНВЕРГЕНЦІЮ!

Спершу ситуацію висвітлило БіБіСі, але через кілька днів з”явився перший запис на сайті „Зникла Мадлен” – емоційний, з цитатами співчуття і трогательнимим фото. Історія викликала великий відгук читачів – СіЕнЕн та БіБіСі навіть зробили постійні корпункти у потругалському містечку, де відбувалися події. Так само популярністю серед журналістів користувався і блог.


Help us find him!

Серед редакторів точилася дискусія – наскільки етично використовувати матеріали з цього блогу? Але використовували. І варто постійно використовувати блоги і форуми (шукаючи потрібну інфу через пошуковики).

Ця історія прекрасно ілюструє, як з”являються нові джерела інформації і її донесення до людей і ЗМІ.